1. Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad www.s1king.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Tiiu Tekstiil OÜ. (edaspidi Veebipood S1King) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.s1king.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Veebipood www.s1king.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.s1king.ee.

E-poes ja kaupluses Viru väljak 2 võib esineda toodetel hinna erinevusi. 

2)Hinnainfo

1) Kõik veebipoes www.s1king.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. 

2) Ostude hinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.

   

SmartPost: Omniva: Tulen ise järele:
1-2 toodet 2.99 1-2 toodet 3,39 Viru Väljak 2 Tallinn 0.-
3-4 toodet 3,79 3-4 toodet 4.99 KAUP VÄLJASTATAKSE
E-R 10.00-17.00 

TELLIMUSTE VÄLJASTAMINE

Makse laekunud tööpäeviti enne 17.00 TÄNA TELLID, HOMME KANNAD - postitame paki samal päeval
  
Makse laekunud tööpäeviti peale 17.00 - postitame paki järgmisel tööpäeval
Makse laekunud reedel peale 17.00 - postitame paki järgmisel tööpäeval
Nädalavahetusel , Riiklikel pühadel

Kui valisite saatmisviisiks "TULEN ISE JÄRELE"

Tellimused saab kätte samal päeval kella 10-17
Peale kella 17.00 tehtud tellimused,väljastatakse järgmisel tööpäeval kella 10-17 
Reedel peale kella 17.00 ning laupäeval ja pühapäeval ja  riiklikel pühadel tehtud tellimused väljastatakse järgneval tööpäeval.
Kaup väljastatakse dokumendi alusel,aadressil Viru väljak 2,Metro Plaza maja.Tööpäeviti kella 10-17
Etteteatamisel/kokkuleppel on võimalik kaupa kätte saada  nädalavahetustel ja peale kella 17.00
Kui valisite saatmisviisiks postiteenuse.
Tellimus sooritatud ja makstud tööpäeviti enne kella 17.00,siis kaup postitatakse samal tööpäeval.Peale kella 17.00 tehtud tellimused postitatakse järgmisel tööpäeval.
Reedel peale kella17.00,laupäeval ja pühapäeval ning riiklikel pühadel tehtud tellimused väljastatakse järgneval tööpäeval.

3) Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest.

4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Tiiu Tekstiil OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

5) Veebipood S1KIng jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.s1king.ee .

6)Tehnilise rikke tõttu tekkinud vead (nt 0.- hind jms), jätab S1king omale õiguse toodet mitte väljastada.

7)E-poe tooted korjatakse kokku laost ja vajadusel ka müügisaalist. Seega võib toote talla all esineda määrdumist, mis on tingitud müügisaalis proovimisest. Sellisel juhul teavitame sellest ka klienti.

3. Tellimuse vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.

2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Jätka ostu vormistamisegaˮ.

3) Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina .

4) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad

-Valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Jätka ostu vormistamisegaˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB ) või krediitkaardiga euromaksena.

-Peale tasumist vajutage lingile tagasi kaupmehe juurde

-Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt

5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

6) Kui tellimus on esitatud tööpäeval kella 16.00ks, siis postitame paki samal päeval. 

Kui tellimus esitatakse tööpäeval peale 16.00, siis postitatame paki järgmisel päeval. 

Reedel peale 16.00 ,nädalavahetusel ja riiklikel pühadel esitatud tellimused postitatakse järgmisel tööpäeval.

7) Kui soovite tasuda arvega, siis kirjutage meile info@s1king.ee ning me väljastame Teile arve. 

Tiiu Tekstiil OÜ pangaandmed:

Saaja: Tiiu Tekstiil OÜ

SWED: EE022200221059443167

Selgitus: Tellimuse nr.

4. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood S1King andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood www.s1king.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood www.s1king.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse!

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Tiiu Tekstiil OÜ pangakontole.

5. Kohaletoimetamine/Kauba kätte saamine

1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood S1King tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Tiiu Tekstiil OÜ pangakontole.

3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Veebipood S1King ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood S1King ei saanud mõjutada ega ette näha.

5)Ennem toote kasutusele võtmist kontrolli:

-et toode vastab Sinu ootustele (värv, suurus)

-et toode pole saanud vigastada transpordi käigus.

-loe hoolikalt läbi JALATSITE HOOLDUSJUHIS. Hooldusjuhisest leiad materjali omadused ja hooldistingimused. Hooldusjuhis on tootega kaasas ja samuti leiad hooldusjuhise meie e-poe kodulehelt. Kui soovid täiendavat infot toote kohta, saada meile meil info@s1king.ee

6. Tagastamisõigus

1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Avalduse saab saata  KLIKKKIDES SIIA: Saada kiri siit 

kirjuta oma:

                                                -nimi

                                                -Tellimuse/Arve number

                                                -tellimuse/Arve kuupäev

                                                -paki kättesaamise kuupäev

                                                -aadress

                                                -kuupäev

                                                -ja kui soovid, lisa tagastamise põhjus (ei ole kohustuslik)

2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus ning saata see aadressile info@s1king.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 

4) Tarbija peab kauba tagastama koos arvega avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. 

5) Kui otsustad lepingust taganeda, tuleb Sulle viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemist Sinu makstud summa tagastada (sealhulgas postikulu, mis oled tasunud kauba kättesaamise eest). Sama aja jooksul tuleb Sul kaup müüjale tagasi saata.

6)Tellimuse taganemisest ja teate kättesaamise kinnitame vastusega.

8. Vääramatu jõud

1) Veebipood S1King ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood S1King ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Isikuandmete töötlemine

1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Veebipoel S1King on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale. 

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

4) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.s1king.ee.

5) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

10. Pretensioonide esitamise kord

1) Veebipood S1King vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale. Esimesel 6 kuul ilmnenud puuduse tekkepõhjuse tuvastab kaupleja.

2) Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood S1King poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. 

3) Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

4) Puudusega kauba parandamine või asendamine toimub vastavalt võlaõigusseadusele § 222 ja 223. 

-6 kuu jooksul kauba üleandmise päevast ilmnenud puuduse tekkepõhjuse tuvastab kaupleja, pärast seda (kuni 2 aasta möödumiseni kauba üleandmisest) tõendab puuduse tekkepõhjuse avalduse esitaja, kooskõlastades kauplejaga tõendamise vormi. Tõendamisega seotud mõistlikud kulud kannab pool, kelle kahjuks on tõendamise tulemus.

-Vastavalt võlaõigusseadusele 222 ja 223 võib avalduse esitaja juhul, kui kaup ei vasta kokkulepitud tingimustele, nõuda kauplejalt:

*esmajärjekorras asja parandamist

*asja asendamist, kui kaupleja hinnangul parandamine ei ole võimalik või toob kaasa ebamõistlikke kulusid

*oluliste puuduste korral (nt kui kauba parandamine või asendamine ei ole võimalik või ebaõnnestub või kui sellega tekitatakse avalduse esitajale põhjendamatuid ebamugavusi) on avalduse esitajal õigus lepingust taganeda.

5) Veebipood S1King ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

6) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@s1king pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

7) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

8) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

9) Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt S1King ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel S1King ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, veebipood S1King ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

10) Vastavalt hooldusjuhisele, peavad olema pretensiooni toodav/saadetud toode puhastatud. 

11.Tarbija õigus pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole

1) Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijavaidluste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijavaidluste komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel.

2) Kui Tarbija asub väljaspool Eesti Vabariiki, siis Euroopa Liidu liikmesriikides on võimalik esitada kaebus ODR-platvormi kaudu (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine), mis asub aadressil http://ec.europa.eu/odr 

12. Kõik pildid S1king.ee kodulehel on kaitstud autoriõigustega. Piltide igasugune kopeerimine on keelatud!